Dlaczego praca na stacjach BP jest atrakcyjna?

 

Dlaczego praca na stacjach BP jest atrakcyjna, dlaczego warto do nas dołączyć?

Przeczytaj wypowiedzi naszych pracowników!!!

 

Przemysław Vogel

COFO Manager

p1.png

Gdy zaczynałem pracę w Firmie, w 1994 roku, jako Kierownik Regionalny, nie przypuszczałem, że kiedyś będę odpowiadał za dużą sieć stacji franczyzowych międzynarodowej korporacji, że zostanę w niej na długie lata i że ta praca będzie mnie zawsze tak samo „rajcowała”… Nigdy nie pracowałem na stacji, jako Sprzedawca, czy Kierownik, ale tak naprawdę blisko połowę swego czasu pracy spędzam na stacjach, albo w drodze do nich. I zawsze znajduję tam, to, co jest w tej pracy dla mnie tak ciekawe i pociągające, bo na stacji zawsze coś się dzieje, zawsze jest coś do zrobienia, często coś zdarza się po raz pierwszy, bo przyjeżdżają tam bardzo różni ludzie i można tam zdobywać różnego rodzaju doświadczenie życiowe, które w przyszłości będzie procentowało…

To, co znajduję także na stacjach i co motywuje mnie do pracy, to uśmiech naszych Sprzedawców i obraz jednego, współpracującego ze sobą i najczęściej bardzo się lubiącego Zespołu. I ten Zespół, to coś, czego najbardziej żałują ludzie opuszczający z różnych względów BP… Warto też wiedzieć, że znakomita większość z tych, którzy nas opuszczają i zdecydowali się na wypełnienie tzw. „ankiety pożegnalnej” deklaruje, że BP jest solidnym pracodawcą, którego można polecić. To rzadka opinia wśród ludzi zmieniających pracę… i właśnie, dlatego warto przyjść do BP.

Bartłomiej Szmaj

Marketing Manager

p2.png

Praca w BP to przede wszystkim niesamowite przeżycie intelektualne. W jednym miejscu można zaproponować kierowcy wszystko to, czego potrzebuje „w drodze”: najwyższej, jakości paliwo, najwyższej, jakości kawę Wild Bean Cafe, bogaty asortyment sklepowy, myjnię a wszystko to wsparte aktywnościami promocyjnymi oraz programem PAYBACK. W BP nie ma, więc mowy o nudzie czy rutynie. Z tego też powodu trafiłem do BP. Unikalną wartość dodaną stanowi także niesamowita kultura pracy i dbałość o pracownika (jego bezpieczeństwo oraz komfort pracy). Poza tym BP, jako jeden z największych koncernów na świecie, oferuje niemal nieograniczone możliwości rozwoju. Zatem jeśli jesteś ambitną, głodną wyzwań i chcącą się rozwijać osobą – dołącz do nas!

Norbert Hoffmann

Retail Territory Manager

p3.png

Niedawno minął rok, jak rozpocząłem pracę dla BP. Po kilkunastu latach pracy w innej branży byłem pełen obaw, jak poradzę sobie w nowej firmie, jak zaaklimatyzuję się wśród nowych ludzi. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Cały zespół jest bardzo życzliwy, pomocny, nigdy nie zostałem sam ze swoimi problemami. Branża paliwowa obfituje ponadto w tak szerokie spektrum wydarzeń, że cały czas zdobywam nowe doświadczenia i ciągle się uczę. Dodając do tego rozbudowany cykl szkoleń zapewnia to stały rozwój, nie tylko zawodowy, ale również osobisty. Dlatego nie wahaj się ani chwilę i wykorzystaj szansę, dołącz do nas!

Monika Sak

HR Specialist/Training Coordinator

p4.png

Na takie pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Na każdym z kolejnych etapów mojej ścieżki kariery proporcje powodów, dla których tu jestem zmieniały się.  Niezmienne jednak pozostawało to, że praca w miłej atmosferze jest bezcenna, bo przecież ważne jest gdzie i z kim spędzamy sporą część swojego życia. BP jest otwarte na ludzi zaangażowanych i docenia swoich pracowników. Możliwości budowania ścieżek kariery jest mnóstwo, a każda z nich daje szeroką wiedzę branżową. Pracując na danym stanowisku w miarę upływu czasu stajesz się ekspertem i nieustannie dzielisz się swoją wiedzą z innymi. Podczas pracy w BP mam przyjemność współpracować z personelem na stacjach BP w całej Polsce – dzięki nim nabyłam sporej praktycznej HR-owej wiedzy. Niedawno otrzymałam stanowisko w Dziale Szkoleń i od października czekają mnie nowe wyzwania i obowiązki. Teraz będę miała możliwość wspierać Kierowników Stacji od strony szkoleń. Już nie mogę się doczekać!

Wiele razy słyszę od znajomych pracujących w innych firmach, że czują się jak trybiki w wielkiej machinie korporacji. Na szczęście nigdy w ten sposób nie postrzegałam swojej pracy. Myślę, że najlepszym wyznacznikiem pracodawcy są jego pracownicy – a ja czuję się tutaj dobrze i spełniam się zawodowo, zdecydowanie.”

Magdalena Bystrowska

Site Support Coordinator

p5.png

Przygodę z BP rozpoczęłam w 2000 roku, jako sprzedawca, obecnie pracuję w centrali BP w Krakowie.

Praca na stacji nauczyła mnie m.in.: wszechstronnej i profesjonalnej obsługi Klienta oraz umożliwiła poznanie wielu procesów funkcjonowania stacji.  Szczególnie cenie sobie pozytywną atmosferę w naszym zespole i szansę na wykorzystanie zdobytej wiedzy i doświadczenia w dalszym rozwoju zawodowym w BP, gdzie doświadczenie ze stacji na wielu stanowiskach jest niezbędne.

Marta Jaźnicka

Site Manager

p6.png

Przez 4 lata pracy w BP nie doświadczyłam ani jednego dnia znudzenia wykonywanymi obowiązkami, bo w BP nigdy nie jest nudno. Każdy nowy dzień, to nowe wyzwania oraz konkursy sprzedażowe! W BP praca zespołu, jak i indywidualne sukcesy nigdy nie pozostają bez echa - intensywny rozwój naszej sieci dosłownie codziennie stwarza możliwości awansu. Przykład - 4 lata temu, jako studentka 2 roku, rozpoczęłam pracę w BP, jako Zastępca Kierownika stacji. Już po dwóch latach udało się i zostałam Kierownikiem nowej stacji!  Ale stacja to nie tylko obiekt - to ludzie, to ekipa, dzięki której nawet w czasie urlopu tęskni mi się za pracą. Jak każdy młody człowiek, ja także, jeszcze w liceum miałam wiele pomysłów na to, czym zająć się w dorosłym życiu. Jedna myśl nie dawała mi spokoju- chciałam pracować z ludźmi. Od marca 2013 mogę to marzenie realizować jeszcze pełniej - jestem osobą odpowiedzialną za proces rekrutacji pracowników w swoim regionie. Atmosfera pracy w BP to kolejna sprawa, której nie sposób pominąć Tutaj z kolegą ze stacji i z szefem wszystkich szefów jesteś "na cześć". Taki klimat- świeżość, otwartość, po prostu One Team. Pamiętaj liczy się pasja i ciężka praca, reszty można się nauczyć!

Iwona Kujawska

Customer Service Senior

p7.png

W firmie BP pracuję już powyżej 10 lat i sama nie wiem jak to szybko zleciało. Firma pozwoliła mi się rozwijać poprzez różnego rodzaju szkolenia, takie jak np. trenera szkoleniowego (Anioła Stróża) oraz Cafe Mastera. W pracy zawsze mogłam liczyć na pomoc kolegów, koleżanek i oczywiście swojego kierownika. Warunki godzinowe zawsze są do dogadania, jak trzeba coś załatwić w domu, a to jest bardzo ważne bo oczywiście oprócz pracy jest jeszcze rodzina. Polecam pracę sprzedawcy na stacji, ponieważ można tu mile spędzić godziny pracy, tutaj zawsze coś się dzieje – jest mnóstwo klientów z różnymi sprawami, którym trzeba pomóc. A po wszystkim miło jest zobaczyć Ich radość na twarzy, aż się chce jutro znów przyjść do pracy.

Paula Witczak

Customer Service Assistant

p8.png

Z BP jestem zawiązana od ponad trzech lat i nie wyobrażam sobie innej pracy, z której mogłabym czerpać tyle satysfakcji. Dzięki elastycznym godzinom pracy znajduje czas na prace, na rozwijanie swoich zainteresowań oraz na spotkania ze znajomymi.Jeśli cenisz sobie miłą atmosferę w pracy, uczciwego pracodawcę, elastyczny czas pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej tylko dołącz do zespołu BP. Jako jeden z nielicznych pracodawców wspiera swoich pracowników pakietem szkoleń i pakietem socjalnym oraz opieką medyczną. W stu procentach polecam pracę w naszej firmie, ponieważ w dzisiejszych czasach rzetelny i odpowiedzialny za swoich podwładnych szef to wielki skarb, a takim skarbem jest BP.

Bronisława Gola

Customer Service Senior

p9.png

W BP pracuję od 2008 roku. BP to firma o jasnych, prostych i ustalonych zgodnie z prawem zasadach. Wiem od samego początku, czego Pracodawca oczekuje ode mnie, ale wiem też, co oferuje mi pracodawca: możliwości rozwoju zawodowego, wsparcie kierownictwa, bezpieczeństwo i komfort pracy. Miła atmosfera w zgranym zespole oraz uczciwy system płac to dodatkowe atuty. BP to firma przyjazna ludziom w każdym wieku, doceniająca zaangażowanie Pracownika. Szukasz pracy? Z czystym sumieniem polecam BP."