O firmie

Zakład produkcji kosmetyków w Kleszczowie był pierwszą znaczącą inwestycją firmy Colep w Polsce. W roku 1999, na długo przed wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej, firma przygotowała strategiczne plany rozwoju działalności, co doprowadziło do decyzji o budowie, zupełnie od podstaw, jednego z najnowocześniejszych zakładów w grupie. Cztery lata później w roku 2003 nasz zakład w Kleszczowie został oficjalnie otwarty. Korzystając z atutu jakim jest centralne położenie Polski w Europie, Colep podjął decyzję o dalszych inwestycjach w sektorze usług konfekcjonowania produktów oraz produkcji puszek aerozolowych i uruchomił kolejne zakłady produkcyjne w Kleszczowie i Piotrkowie Trybunalskim.

Z obecnie działających trzech zakładów produkcyjnych, Colep obsługuje najważniejsze światowe koncerny kosmetyczne. Warto wymienić chociaż kilka firm spośród tych, które obdarzyły nas swoim zaufaniem. Są wśród nich: Avon, Beiersdorf, Colgate-Palmolive, Coty, Johnson&Johnson, P&G, S.C. Johnson oraz Unilever.

Od momentu powstania pierwszego zakładu w Kleszczowie, Colep notuje stały wzrost produkcji w polskich fabrykach.

Na kolejne lata zaplanowany jest dalszy znaczący wzrost produkcji oraz dodatkowe inwestycje. Jest to efekt rosnącego znaczenia polskich zakładów w obszarze działań biznesowych Colepu na terenie Europy.

Nasi pracownicy są źródłem sukcesu naszej firmy w Polsce. Na przestrzeni lat udało nam się stworzyć ambitny i pelen zaangażowania zespół młodych ludzi, którzy w sposób nieprzerwany realizuje stawiane cele powyżej oczekiwań. Połączenie wykwalifikowanej i oddanej załogi wraz z międzynarodowymi standardami pracy firmy Colep umożliwiło stworzenie najbardziej konkurencyjnych zakładów produkcyjnych w naszej branży.

foa23.png

Colep Polska Sp. z o.o.

Ul. Przemysłowa 10 
97-410 Kleszczów

Tel: 044 739 17 00
Fax: 044 739 17 26
http://www.colep.com